Ošetření galvanickou žehličkou

Galvanizace je profesionální lázeňská procedura s maximálním liftingovým účinkem. Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek.

Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, mírní otoky a tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí, regeneruje a revitalizuje pokožku. Stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné.

Galvanická terapie na vrásky pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu. Součástí ošetření je aplikace 100 % kyseliny hyaluronové.

Jak často chodit na ošetření?

Frekvence procedur závisí na stavu Vaší pleti. Galvanické ošetření je velmi vhodné např. po hlubokém čištění pleti, kdy se účinek čištění díky použití zažehlovacích gelů znásobí. 

Pro nejlepší a trvalý výsledek (- vhodné pro vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje, aknózní pleť apod.) se doporučuje nejprve absolvovat STARTOVACÍ KÚRU: 1. týden 2-3 ošetření, 2. týden 2 ošetření, 3. týden 2 ošetření, 4. týden 2 ošetření. Po této kúře stačí přijít na udržovací procedúru alespoň jednou za měsíc.