Prodlužování vlasů

Naše kadeřnice jsou proškolené v prodlužování vlasů od absolutní jedničky Dlouhovlaska.cz

Prodlužujeme zásadně jen s kvalitními středoevropskými vlasy. 

Metody prodlužování

Keratin za tepla

Prodlužování je jednou z nejčastějších metod

Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C - 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje

Teplota potřebná pro vytvoření spojů, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C! 

Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje.   

Tato metoda je šetrná k Vašim vlasům, protože keratin je součástí vlasového vlákna a vlasy tak mohou volně dýchat a růst.  

Micro-ring

Jedná se o šetrnou metodu, která nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo.
Vlasové pramínky se připnou pomocí kovových kroužků k vlastním vlasům. Kroužek se protáhne pramínkem a v místě spoje se zatáhne speciálními kleštičkami. Postupně jak vlasy dorůstají lze spoje opakovaně povolit, posunout a opět zafixovat.

Nano-Tape pásky

Nejrychlejší metoda prodlužování vlasů. 
Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami a prodloužení vlasů zabere opravdu jen pár minut.


Péče o prodloužené vlasy

  • Je dobré vlasy neumývat po prodloužení 24 hodin, a to kvůli "době ustálení keratinu" po jeho tavení. U prodloužení vlasů metodou keratinových spojů či mikro spojů je doporučeno dodržet spíše dobu 48 hodin, u metody micro rings může být doba kratší, přesto je vhodné dodržet dobu alespoň 24 hodin. Tuto dobu je vhodné dodržet i po posunu vlasů, tedy nejen po první aplikaci.
  • Prodloužené vlasy je možné natáčet, kulmovat i žehlit, ale v bezpečné vzdálenosti od spojů, suché a především s rozumem :-) Před natáčením, kulmováním a žehlením je dobré použít ochranné sérum, které však nechte důkladně zaschnout.
  • Keratinové spoje by měly zůstávat suché, to znamená, že byste neměla chodit spát s mokrými vlasy, je dobré vždy se snažit si vlasy po umytí především u spojů vysušit fénem (klasickým teplým vzduchem).  Je to proto, aby Vám vlasy nelínaly ze spojů.
  • Před mytím se doporučuje vlasy od kořínků ke konečkům rozčesat
  • Mokré vlasy nečešte (zamokra není dobré rozčesávat ani vlastní vlasy)!
  • Používejte do vlasů olejíčky, olejíčky chrání konečky vlasů a můžete je používat každý den do suchých i vlhkých vlasů, např. po umytí nebo kdykoli si vzpomenete. 
  • Nenanášejte masky, kondicionéry a bez oplachové krémy a séra na spoje, ale vždy jen do délky a konečků vlasů. Používání kondicionérů, masek a balzámů velmi doporučujeme! 
  • Při česání je důležité používat speciální kartáč se štětinkami, které neporušují spoje. Nejprve pročesáváme konce vlasů, a poté vlasy pročešeme od kořínků ke konečkům. Nebojíme se česat vlasy úplně od hlavy.
  • Na noc je dobré stáhnout vlasy do formy, tedy do "členitého" culíku nebo do copu. 

Objednávkový formulář

Máte dotaz nebo se chcete objednat na některou naši službu? Neváhejte a napište nám. Rádi Vám poradíme, případně Vás objednáme.